Przedszkole Miejskie nr 7
im. "Bajkowy świat"
 
jesteś tu: strona główna
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonim



Adres e-mail znajomego



 
 

 
Grafik zajęć logopedycznych 2016/2017
             
  poniedziałek   I zmiana II zmiana
grupa logopedyczna imię i nazwisko grupa przedszkolna od do od do
1 Mateusz Śliwiński III 10:00 10:30 09:00 09:30
  Arkadiusz Szymanik  III
  Adam Sawoch III
  Milena Kukiel II
2 Nikola Sapkowska V 10:30 11:00 09:30 10:00
  Lena Szczesna V
  Emilia Frankowska III
  Wiktor Plewiński V
3 Miłosz Suszyński VI 11:00 11:30 10:00 10:30
  Alicja Mińczuk VI
  Hubert Cieślak III
  Irek Kierwiak III
4 Katarzyna Gabara VI 11:30 12:00 10:30 11:00
  Gabriel Kuryłowicz III
  Natalua Klimanowska II
  Rafał Załuski V
5 Franciszek Kimon VI 12:00 12:30 11:00 11:30
  Hanna Macioszek VI
  Szymon Bączyk VI
  Szymon Lopata VI
6 Alicja Valus V 12:30 13:00 11:30 12:00
  Łukasz Filipek V
  Artur Szydłak V
  Jakub Kościukiewicz II
7 Julita Kobyłka VI 13:00 13:30 12:00 12:30
  Natalia Cecot VI
  Wojciech Byczowski VI
  Wiktoria Chodorska VI
             
             
  wtorek   I zmiana  
grupa logopedyczna imię i nazwisko grupa przedszkolna od do    
8 Nadia Cipińska V 12:00 12:30    
  Oliwia Pinewska III    
  Fabian Duczemiński V    
  Joanna Borowy V    
9 Szymon Sroka II 12:30 13:00    
  Jakub Bułacz  II    
  Adam Krzywicki II    
  Maciej Bielawa III    
10 Adam Posert VI 13:00 13:30    
  Ignacy Kaziuta II    
  Patrycja Klimanowska II    
  Maja Rut III    
1 Mateusz Śliwiński III 13:30 14:00    
  Arkadiusz Szymanik  III    
  Adam Sawoch III    
  Milena Kukiel II    
2 Nikola Sapkowska V 14:00 14:30    
  Lena Szczesna V    
  Emilia Frankowska III    
  Wiktor Plewiński V    
3 Miłosz Suszyński VI 14:30 15:00    
  Alicja Mińczuk VI    
  Hubert Cieślak III    
  Irek Kierwiak III    
             
             
  środa   I zmiana II zmiana
grupa logopedyczna imię i nazwisko grupa przedszkolna od do od do
4 Katarzyna Gabara VI 10:00 10:30 09:00 09:30
  Gabriel Kuryłowicz III
  Natalua Klimanowska II
  Rafał Załuski V
5 Franciszek Kimon VI 10:30 11:00 09:30 10:00
  Hanna Macioszek VI
  Szymon Bączyk VI
  Szymon Lopata VI
6 Alicja Valus V 11:00 11:30 10:00 10:30
  Łukasz Filipek V
  Artur Szydłak V
  Jakub Kościukiewicz II
7 Julita Kobyłka VI 11:30 12:00 10:30 11:00
  Natalia Cecot VI
  Wojciech Byczowski VI
  Wiktoria Chodorska VI
8 Nadia Cipińska V 12:00 12:30 11:00 11:30
  Oliwia Pinewska III
  Fabian Duczemiński V
  Joanna Borowy V
9 Szymon Sroka II 12:30 13:00 11:30 12:00
  Jakub Bułacz  II
  Adam Krzywicki II
  Maciej Bielawa III
10 Adam Posert VI 13:00 13:30 12:00 12:30
  Ignacy Kaziuta II
  Patrycja Klimanowska II
  Maja Rut III
 
Ostatnio dodane zdjęciawięcej ...
Losowe zdjęcia z galeriiwięcej ...