Przedszkole Miejskie nr 7
im. "Bajkowy świat"
 
jesteś tu: strona główna
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonim



Adres e-mail znajomego



 
 

Wyróżnienie

Wyróżnienie
Wiktoria Cebera otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym "Podróże po Europie" w Siemiechowie

Dyplom za udział w konkursie

Dyplom za udział w konkursie
 Podziękowanie dla pani Barbary Błaż za przygotowanie dzieci i udział w konkursie 

Podziękowanie

Podziękowanie
 Za przygotowanie dzieci do konkursu "100 wierszy Jana Brzechwy"

Podziękowanie

Podziękowanie
Pani Marzanna Joniec otrzymała podziękowanie za przygotowanie Jakuba Z. do konkursu plastycznego

Wyróżnienie w konkursie plastycznym "Moja energooszczędna szkoła"

Wyróżnienie w konkursie plastycznym "Moja energooszczędna szkoła"
Wyróżnienie w miejskim konkursie plastycznym "Moja energooszczędna szkoła" otrzymał Jakub Zaborowski z gr. IV

Podziękowanie

Podziękowanie
Inicjatorem i koordynatorem podejmowanych w przedszkolu działań z zakresu oszczędzania energii elektrycznej, a także wykorzystania odnawialnych źródeł energii była nauczycielka Marzanna Joniec

I miejsce - w konkursie miejskim Gorzowskie Szkoły Pełne Energii 2011

I miejsce - w konkursie miejskim Gorzowskie Szkoły Pełne Energii 2011
Nasze przedszkole zajęło I miejsce w konkursie miejskim "Gorzowskie szkoły pełne energii - 2011" edycja I

X Przegląd Teatrzyków Przedszkolnych

X Przegląd Teatrzyków Przedszkolnych

Zielona Szkoła - Zielone Przedszkole 2011

Zielona Szkoła - Zielone Przedszkole 2011
28  kwietnia 2011 - I  miejsce w XI  edycji  konkursu miejskiego "ZIELONA SZKOŁA - ZIELONE PRZEDSZKOLE"

Program Recyklingu Opakowań Aluminiowych 2011

 Program Recyklingu Opakowań Aluminiowych 2011
28 kwietnia 2011 - I  miejsce w XI  edycji  konkursu miejskiego " PROGRAM RECYKLINGU OPAKOWAŃ ALUMINIOWYCH"

Zbieramy makulaturę 2011

 Zbieramy makulaturę 2011
28 kwietnia 2011 - I  miejsce w VI  edycji  konkursu miejskiego "ZBIERAMY MAKULATURĘ"

Wyróżnienie w konkursie plastycznym

Wyróżnienie w konkursie plastycznym
 Daniel Miszczyński z grupy IV otrzymał wyróżnienie
     w konkursie ogólnopolskim w Żarach

Podziękowanie

Podziękowanie
 Pani Beata Wesołowska otrzymała podziękowanie
za przygotowanie dzieci do konkursu recytatorskiego

Podziękowanie

Podziękowanie
 Pani Ewa Dylus otrzymała podziękowanie
za przygotowanie Wiktorii Cebery do konkursu

Wiersze znane i lubiane

Wiersze znane i lubiane
 Wiktoria Cebera reprezentowała przedszkole
w konkursie recytatorskim i otrzymała III miejsce

Wyróżnienie

Wyróżnienie
 Martin Telec otrzymał wyróżnienie za recytację wiersza
- "Ręce i nogi" Jana Brzechwy

Konkurs recytatorski w bibliotece

Konkurs recytatorski w bibliotece
 Gratulujemy Aleksandrze Rywalskiej  z grupy V
za zdobycie II miejsca w konkursie.
Wyróżnieni również zostali :
Martin Telec grupa V  i
Magdalena Ogórek grupa VI

Zobacz zdjęcia w galerii

Konkurs w bibliotece

Konkurs na świąteczną kartkę

Nagroda Dyrektora Domu Kultury "Małyszyn"
dla Nataszy Durbajłło z grupy VI

Oszczędzamy energię

Oszczędzamy energię
Martyna Kozak z grupy IV
otrzymała dyplom za udział w konkursie
 "Oszczędzajmy energię oszczędzimy nasz Świat"

Zobacz zdjęcia w galerii

Konkurs Oszczędzajmy energię oszczędzimy ziemię

Góra grosza

Góra grosza
Otrzymaliśmy podziękowanie za udział w akcji ogólnopolskiej "Góra grosza 2010"

Wyróżnienie

Wyróżnienie
Grupa I otrzymała wyróżnienie w konkursie
"Mój przyjaciel miś"

Konkurs - "Przedszkolne kolędowanie"

Konkurs - "Przedszkolne kolędowanie"
 Natalia Orłowska i Wiktoria Cebera z grupy V
reprezentowały nasze przedszkole na konkursie kolęd i pastorałek.
Dziewczynki zostały przygotowane przez panią Lucynę Harlejczyk.
Zajęły II miejsce.
Gratulacje

"Słonik - mój przyjaciel"

"Słonik - mój przyjaciel"
 Kasia Kusińska otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym - gratulujemy

Zbiórka makulatury

Zbiórka makulatury
 W grudniowym konkursie zbiórki makulatury
I miejsce zdobył Kuba Skorupa z grupy VI
II miejsce zdobył Kacper Tomkiewicz z grupy I
III miejsce zdobyła Alicja Bartkowiak z grupy III
GRATULUJEMY

Zobacz zdjęcia w galerii

Makulatura grudzień

Konkurs Bożonarodzeniowych szopek

 Konkurs rozstrzygnięty nagrody zostały wręczone
Miejsce I - Jakub Mikoś z grupy I
Miejsce II - Hanna Wiśniewska z grupy III
Miejsce III- Natalia Lehmann z grupy II

Zobacz zdjęcia w galerii

Konkurs szopek 2010

Konkurs Leśne Ludki

Konkurs Leśne Ludki
I miejsce - Mateusz Pilch
II miejsce - Bartosz Oblizajek
III miejsce - Kornel Pikus
wyróżnienie Rady Pedagogicznej - Filip Macioszek
 
Ostatnio dodane zdjęciawięcej ...
Losowe zdjęcia z galeriiwięcej ...